![](/uploads/editor/5946/439896/sitepage_23/images/lena22.gif)
![](/uploads/editor/5946/439896/sitepage_23/images/yuyumuzker.png)
![](/uploads/editor/5946/439896/sitepage_23/images/40.png)
![](/uploads/editor/5946/439896/sitepage_23/images/m.png)
![](/uploads/editor/5946/439896/sitepage_23/images/7163.gif)
![](/uploads/editor/5946/439896/sitepage_23/images/nad_golovu_muz_ker.gif)
![](/uploads/editor/5946/439896/sitepage_23/images/cke_108.png)
![](/uploads/editor/5946/439896/sitepage_23/images/roza_levo.gif)
![](/uploads/editor/5946/439896/sitepage_23/images/roza_zolpravo2_1.gif)
![](/uploads/editor/5946/439896/sitepage_23/images/roza_zolpravo2.gif)
Лавкай Олена Олександрівна - музичний керівник
Освіта: Вища, Дрогобицький державний педагогічний університет ім. І. Франка
Спеціальність: Педагогіка і методика середньої освіти, вчитиль музики
Категорія: спеціаліст ІІ категорії
Педагогічний стаж: 15 років.
Нагороди: Грамота Мукачівського Міськвик., 2012 р.
Життєве кредо: "Музика, коли вона досконала, приводить серце в точно такий же стан, який відчуваєш, насолоджуючись присутністю улюбленої істоти, тобто, що вона дає, безсумнівно, саме яскраве життя, яке тільки можливе на землі" (Стендаль)
![](/uploads/editor/5946/439896/sitepage_23/images/1_1.gif)
Мета роботи: Залучати дітей до різноманітних видів музичної діяльності, формуючи сприйняття музики і найпростіші виконавські навички в області співу, ритміки, гри на дитячих інструментах. Знайомити з початковими елементами музичної грамоти. Все це дозволить їм діяти усвідомлено, невимушено, виразно.
![](/uploads/editor/5946/439896/sitepage_23/images/kkkk.gif)
![](/uploads/editor/5946/439896/sitepage_23/images/muz_ker_8888.gif)
![](/uploads/editor/5946/439896/sitepage_23/images/tekst_muz_ker_1.gif)
![](/uploads/editor/5946/439896/sitepage_23/images/krasnaya_polosa.gif)
![](/uploads/editor/5946/439896/sitepage_23/images/muzichniy_kerivnik.jpg)
![](/uploads/editor/5946/439896/sitepage_23/images/krasnaya_polosa_1.gif)
![](/uploads/editor/5946/439896/sitepage_23/images/krasnaya_polosa_3.gif)
![](/uploads/editor/5946/439896/sitepage_23/images/krasnaya_polosa_2.gif)
![](/uploads/editor/5946/439896/sitepage_23/images/muzika_loo.jpg)
![](/uploads/editor/5946/439896/sitepage_23/images/razdelitel_.png)
![](/uploads/editor/5946/439896/sitepage_23/images/slayd3.jpg)
![](/uploads/editor/5946/439896/sitepage_23/images/slayd2.jpg)
![](/uploads/editor/5946/439896/sitepage_23/images/slayd1.jpg)
![](/uploads/editor/5946/439896/sitepage_23/images/slayd4.jpg)
![](/uploads/editor/5946/439896/sitepage_23/images/88.gif)
![](/uploads/editor/5946/439896/sitepage_23/images/interesno_muz_lena.gif)
![](/uploads/editor/5946/439896/sitepage_23/images/interesno_muz_lena_1.gif)
![](/uploads/editor/5946/439896/sitepage_23/images/devochki_muzika.gif)
![](/uploads/editor/5946/439896/sitepage_23/images/muzika_1_klyuch.png)
![](/uploads/editor/5946/439896/sitepage_23/images/muzika_skripka.gif)
![](/uploads/editor/5946/439896/sitepage_23/images/1a66637bec78_1.gif)
![](/uploads/editor/5946/439896/sitepage_23/images/roza_babochka.gif)
![](/uploads/editor/5946/439896/sitepage_23/images/skripka_igrae.gif)
![](/uploads/editor/5946/439896/sitepage_23/images/7109_1.gif)
![](/uploads/editor/5946/439896/sitepage_23/images/pom_muz.gif)
![](/uploads/editor/5946/439896/sitepage_23/images/divchknka_tancyue.gif)
![](/uploads/editor/5946/439896/sitepage_23/images/balni_chervone_1.gif)
![](/uploads/editor/5946/439896/sitepage_23/images/balni7.gif)
![](/uploads/editor/5946/439896/sitepage_23/images/472_alexandra_doll89.gif)
![](/uploads/editor/5946/439896/sitepage_23/images/zzzzzzzzzzzzzz.png)
![](/uploads/editor/5946/439896/sitepage_23/images/muz_razdel.gif)
![](/uploads/editor/5946/439896/sitepage_23/images/muz_razdel_1.gif)
![](/uploads/editor/5946/439896/sitepage_23/images/muz_razdel_2.gif)
![](/uploads/editor/5946/439896/sitepage_23/images/muz_razdel_3.gif)