Сторінка батьків

Батьки і діти

Батьки і діти - це любов і сльози

Це вічне щастя і одвічний біль.

Це сонце і тепло, сніги й морози,

Мед на вустах й на вічні рани сіль.

Як на троянді - колючки і квіти,

Так і в житті є радість і печаль.

Високі мрії  й дуже різні діти...

Чомусь таке трапляється, на жаль.

Всім хочеться все мати в ідеалі,

Причому водночас і без зусиль.

Щоб щастя без труда і без печалі

Пливло саме у руки звідусіль.

Та у житті такого не буває.

Запам'ятати треба в чому річ:

Зоря щаслива лиш тоді засяє,

Якщо трудитись будеш день і ніч.

А діти - це і щастя, і турбота,

Відповідальність і тривога теж.

Без відпочинку й вихідних робота,

Любов така, яка немає меж.

Пам’ятка для батьків

• Дитячий садок працює 5 днів на тиждень з 7:00 до 19:00. Прийом дітей з 7:00 до 9:00. Пам’ятайте: своєчасний прихід дитини - необхідна умова правильної реалізації освітнього процесу.
  • Про неможливість приходу дитини в дитячий сад по хворобі або іншій причині необхідно обов’язково повідомити в ДНЗ. Терміново повідомляйте працівників дитячого садка про кожне захворювання дитини або про появу інфекційної хвороби в сім'ї, квартирі, будинку, де проживає дитина. Тільки спільними зусиллями сім'ї і дитячого закладу можливо забезпечити правильний розвиток і здорове виховання дитини.
  • Слідкуйте за чистотою голови дитини, оглядайте кожного дня на педикульоз. Виконуйте вказівки вихователя і медпрацівників.
  • Перед тим, як іти з дитиною до дитячого садка, перевірте чистоту її тіла та одягу. Зверніть увагу на те, чи повністю здорова дитина: не підвищена температура, чи немає яких-небудь ознак нездужання. При підозрі на хворобу ні в якому разі не ідіть з дитиною до дитячого садка, а викличте лікаря додому.
  • Платня за харчування дитини здійснюється до 15 числа поточного місяця.
  • Перерахунок за дні, в які дитина не відвідувала ДНЗ, здійснюється в наступному місяці.
  • Прийшовши у дитячий садок, ви повинні особисто передати дитину в руки вихователю групи. Не ризикуйте життям і здоров'ям своїх дітей, доручаючи їх старшим дітям (до 14 років) і дорослим у нетверезому стані.
  • Для створення комфортних умов перебування дитини в ДНЗ необхідно:
  • Завжди тримайте у шкафчику дитини комплект змінної білизни.
    • не менше трьох комплектів змінної білизни (трусики, колготки;  в теплу пору року - шкарпетки чи гольфи)
    •  піжама для сну; змінне взуття: кімнатні, зручні тапочки.
  • Верхній одяг повинен мати пришиті петлі для вішання одягу!
  • У групову кімнату батьки можуть зайти тільки з дозволу завідуючої або медичної сестри, а також у День відкритих дверей.
  • Приходьте за дитиною у чітко визначений час. Мала дитина дуже переживає, якщо батьки затримуються.
  • У садочок забороняється приносити кондитерські, кремові  вироби!
  • Не залишати дитину вдома без поважної причини.
  • Вдома, в сім'ї чітко дотримуйтеся режиму, заведеного для дитини працівниками дитячого садка по відношенню до харчування, сну, ігор, виконання особистих гігієнічних навичок.
  • Всі зауваження по роботі дитячого закладу повідомляйте завідуючій, вихователю-методисту, старшій медсестрі або вихователю своєї групи.

/ АДИІНІСТРАЦІЯ /